Siedem domowych zabiegów zapewniających rezultaty jak w salonie kosmetycznym

Weź udział, aby wygrać ekskluzywny kod rabatowy na 30% zniżki na FLIP APPBy Carla Snuggs

Jeśli jesteś fanem produktów kosmetycznych, to będziesz podekscytowany, gdy dowiesz się, że na rynku pojawiła się nowa aplikacja, która zmienia zasady gry. Nazywa się Flip i jest społecznościową platformą e-commerce, która jest skierowana do miłośników piękna i vlogerów wśród nas.

Aplikacja ta oferuje podejście w stylu TikTok do sprzedaży produktów kosmetycznych, a także jest wykorzystywana przez influencerów i kadrę kierowniczą do uzyskiwania opinii na temat nowych produktów w czasie rzeczywistym. Możesz oglądać pokazy zakupów na żywo, czytać autentyczne recenzje generowane przez użytkowników, a nawet kupować produkty w tym samym filmie!

Zaletą funkcji e-commerce Flip jest możliwość oferowania bezpłatnej wysyłki tego samego dnia. Moje zamówienia zostały wysłane w ciągu kilku godzin od złożenia zamówienia i otrzymałem moje pudełko FLIP następnego dnia!!! Zwroty są bezpłatne, a w razie jakichkolwiek pytań lub problemów można porozmawiać na żywo z obsługą klienta!

Ekscytująca wiadomość: Kochamy wszystko, co piękne i na cześć tej miłości nawiązaliśmy współpracę z FLIP, aby rozdać ekskluzywny 30% kod rabatowy. Uczestnicy konkursu otrzymają kod rabatowy, który zostanie wysłany e-mailem i ujawniony pod koniec konkursu! Przewiń w dół, aby wziąć udział w konkursie za pomocą widżetu Rafflecopter.

Aplikacja Flip Beauty to najlepsza sieć społecznościowa dla branży kosmetycznej

Flip to nowa sieć społecznościowa poświęcona urodzie. Pozwala ludziom publikować recenzje produktów kosmetycznych i zarabiać prowizje za każdy dokonany zakup. Ponadto zapewnia płynną obsługę handlu elektronicznego. Użytkownicy mogą również kupować bezpośrednio z aplikacji i otrzymywać bezpłatną wysyłkę.

Flip polega na użytkownikach i influencerach, którzy wypełniają jego aplikację. Platforma umożliwia kupującym zakup produktów wspomnianych w filmach. Oferuje również wiele opcji bezpłatnej wysyłki i łatwych zwrotów.

Na Flip dostępne są marki z całego świata. Trudne do znalezienia marki europejskie, australijskie i koreańskie; duże marki, małe marki i niektóre marki, o których nigdy nawet nie słyszałeś, wszystkie są tutaj recenzowane przez kompetentnych konsumentów. Goop, Pat McGrath Labs i Breathe by Toni Braxton nawiązały z nimi współpracę i są teraz dostępne w sprzedaży detalicznej. Influencerzy i marki promują Flip na swoich własnych platformach. Niektóre z najważniejszych nazwisk korzystających z aplikacji to Addison Rae, Kate Somerville i Halsey.

Jak zarabiać pieniądze z FLIP

 1. Obejrzyj wideo

 2. Kup produkt

 3. Ciesz się produktem

 4. Udostępnij recenzję wideo

 5. Zarabiaj pieniądze

Platforma umożliwia kupującym pisanie własnych recenzji zakupionych produktów. Influencerzy mogą zarobić na Flip do 12 000 USD miesięcznie. Zarabiają oni w oparciu o liczbę sprzedaży dokonanych w aplikacji. Ponadto twórcy mogą wykorzystywać swoje treści do zarabiania na własnej marce.

Można również zbierać nagrody po prostu oglądając, głosując i komentując filmy.

FLIP zapewnia niefiltrowane opinie w czasie rzeczywistym

Flip to aplikacja do streamowania kosmetyków na żywo, która obiecuje znaczącą ścieżkę od odkrycia do zakupu. Oparta na prawdziwych ludziach i autentycznych recenzjach produktów, Flip jest pierwszą uczciwą platformą e-commerce na świecie.

Wraz z uruchomieniem nowego pulpitu nawigacyjnego dla twórców, Flip ułatwił twórcom zarządzanie ich treściami. Pulpit nawigacyjny zapewnia szczegółowe statystyki zaangażowania, w tym wyświetlenia wideo, konwersje sprzedaży i czas spędzony na stronie. Ułatwia to twórcom dostosowanie treści do odbiorców.

Nagrody

Nawiązałem współpracę z FLIP, aby rozdać:

 • Ekskluzywny kod rabatowy na aplikację Flip: Ten 30% kod rabatowy zostanie wysłany e-mailem i ujawniony po zakończeniu konkursu.

Kod będzie obejmował 30% zniżki przy minimalnej wartości zamówienia wynoszącej 20 USD, aby kupić wybrane produkty dostępne w aplikacji Flip.

Jak wziąć udział w konkursie

Skorzystaj z poniższego widżetu Rafflecopter, aby wziąć udział w konkursie. Upewnij się, że wypełniłeś wszystkie wpisy, w przeciwnym razie zostaniesz zdyskwalifikowany.

Użyj poniższego widżetu Rafflecopter, aby:

 • Pobrać aplikację FLIP

 • Śledzić FLIP na Instagramie

 • Śledzić/Lubić FLIP na Facebooku

 • Śledzić xocarlarenee na Instagramie

 • Śledź Flip na Twitterze

 • Zostaw komentarz poniżej tego wpisu na blogu

a Rafflecopter giveaway

Oficjalne zasady konkursu:

Uczestnicy otrzymają ekskluzywny kod rabatowy Flip App: Ten 30% kod rabatowy zostanie wysłany e-mailem i ujawniony po zakończeniu konkursu. Kod będzie uprawniał do 30% zniżki przy minimalnej wartości zamówienia wynoszącej 20 USD na zakup wybranych produktów dostępnych w aplikacji Flip. Kod jest ważny przez 30 dni. Aby otrzymać kod, nie trzeba dokonywać zakupów. Zgłoszenia, które nie spełniają wszystkich wymagań, nie będą brane pod uwagę. Posh Beauty Blog lub PoshBeautyBlog.com nie ponoszą odpowiedzialności za spóźnione lub błędnie wysłane zgłoszenia, błędy w zgłoszeniach lub problemy z transmisją. Zastrzegamy sobie prawo do zakończenia konkursu w przypadku wystąpienia problemów technicznych, do poprawienia błędów typograficznych lub technicznych lub do zmiany niniejszych zasad. Biorąc udział w konkursie, uczestnicy zgadzają się zwolnić i zabezpieczyć właścicieli strony internetowej i ich rodziców, podmioty zależne, podmioty stowarzyszone, dyrektorów, urzędników, pracowników i agentów przed wszelką odpowiedzialnością lub obrażeniami, stratami lub szkodami jakiegokolwiek rodzaju wynikającymi z lub w związku z konkursem. Niewygrane zgłoszenia z jednego konkursu nie są przenoszone do przyszłych konkursów. Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę. Uczestnicy zostaną powiadomieni, a kod zostanie ujawniony 18 lutego 2023 roku. Konkurs jest otwarty tylko dla mieszkańców USA, a zwycięzca musi mieszkać w jednym z 50 stanów USA.

*Ten wpis na blogu i rozdanie są sponsorowane przez FLIP

Autor

Artur Poręba