Siedem podróżniczych niezbędników, których nigdy nie powinieneś zapomnieć spakować

Podróżowanie jest jedną z wielu radości życia i pozwala na zrobienie sobie przerwy od regularnego harmonogramu. Jeśli podróżujesz w celach biznesowych, musisz upewnić się, że masz wszystkie swoje materiały związane z pracą. Obejmuje to wszystko, od laptopa i smartfona po zmianę odzieży.

Kiedy podróżujesz, prawdopodobnie dużo się przemieszczasz. Oznacza to, że będziesz dużo chodzić i buty na żyletki ułatwiają to. Z całym tym czasem podróży, komfort jest niezbędny.

Oto siedem rzeczy, o których nie powinieneś zapominać podczas podróży

1. Listwa zasilająca

Jedną wspólną rzeczą w podróżach jest to, że nigdy nie ma wystarczającej liczby gniazdek elektrycznych. Wybór, czy zostawić włączoną lampę lub naładować telefon, jest skomplikowany, a to tylko wtedy, gdy dzielisz pokój z ludźmi. Nie musisz nawet zabierać ze sobą pełnowymiarowej listwy zasilającej. Belkin, Philips i inne firmy mają listwy zasilające zaprojektowane z myślą o podróżach. Przekształcają one pojedynczą wtyczkę w wiele gniazdek i zazwyczaj zawierają kilka portów USB.

2. Butelka z wodą

Woda jest często droga w atrakcyjnych turystycznie miejscach. Przynieś swoją butelkę wielokrotnego użytku, aby zaoszczędzić pieniądze i pozostać nawodnionym. Możesz kupić butelki z wodą w miejscu, w którym się znajdujesz. Mimo to woda jest często droga w ruchliwych miejscach turystycznych lub hotelach, a sklepy spożywcze lub convenience nie są zwykle dostępne, zwłaszcza w obszarach wiejskich lub leśnych. Zabranie ze sobą butelki wody podczas podróży byłoby lepsze.

3. Wygodne obuwie

Chodzenie i odkrywanie są istotnymi aspektami podróżowania. Nadmierne chodzenie może być szkodliwe dla Twoich stóp, więc noś wygodne buty. Możesz nosić klapki, slip-on walking shoes for women, buty na żyletki lub inne wygodne buty.

4. Torba, która pomieści Twoje małe rzeczy

Możesz przynieść boczną torbę, aby nosić portfel, paszport, perfumy, karty i inne rzeczy. W dzisiejszych czasach noszenie bocznej torby jest modne. Mała torba boczna pozwala zaoszczędzić na ładowaniu i rozładowywaniu torby podręcznej. Można ją również wykorzystać do transportu pamiątek zebranych po drodze.

Należy zabrać ze sobą aparat fotograficzny, kapelusz, okulary przeciwsłoneczne, zmianę ubrania i przybory toaletowe. Jednak wszystkie te rzeczy szybko wypełniają twój plecak, pozostawiając mało miejsca na nie, a ty generalnie nie chcesz przynosić ich wszystkich ze sobą.

Przynieś drugi mniejszy, najlepiej składany plecak do podróży. Może być również używany do transportu pamiątek zebranych po drodze.

5. Przenośny Power Bank

Banki mocy przechowują energię elektryczną w kieszeni dla łatwego dostępu i są zazwyczaj niedrogie. Możesz wielokrotnie ładować swój telefon przed koniecznością ładowania.

6. Miej pod ręką apteczkę pierwszej pomocy

Nie jest konieczne pakowanie torby ER; po prostu skromny ładunek z ważnymi lekami i lekami. W końcu nikt nie lubi spędzać wakacji z paraliżującym bólem głowy, gorączką wysokościową, rozstrojonym żołądkiem lub wszystkimi trzema.

7. Unikaj noszenia butów

Liczba par, które powinieneś spakować, zależy od tego, jak długie są twoje wakacje, ale trzy pary to dobry punkt wyjścia dla 1-2 tygodniowej podróży. Przynieś parę butów dla każdej rozsądnej sytuacji podróży, aby uniknąć wędrówki w szpilkach. Noś poślizgowe buty do chodzenia dla kobiet, aby zapobiec zmęczeniu i mieć długi spacer.

Podróżowanie może być doświadczeniem zmieniającym życie, które pozostawia wspomnienia, które będą trwać przez całe życie. Ale, zanim będziesz mógł cieszyć się powabem różnych miejsc na całym świecie, musisz najpierw spakować. Każdy ma inny pogląd na to, jakie przedmioty są wymagane do podróży, Ale te siedem pomysłów powyżej są najbardziej przydatne podczas każdej podróży.

Autor

Mateusz Molek