Właściwa etykieta w noszeniu biżuterii do każdego stroju

Moda jest uważana za sposób wyrażenia przez człowieka swojej indywidualności. Każdy z nas ma swój własny styl mody. Nawet jeśli od czasu do czasu pojawiają się modne ubrania, ludzie są wystarczająco kreatywni, aby przekształcić je w swój własny styl.

Nasze OOTDs nie będą kompletne bez biżuterii oczywiście. Nie bez powodu nazywane są one akcesoriami. Mogą one być drugorzędnym graczem w całym stroju danej osoby, ale są niezbędne do uzupełnienia wyglądu. Biżuteria może glam up każdy podstawowy strój.

Zanim pójdziesz umieścić na każdej biżuterii, aby uzupełnić swój strój, musisz wiedzieć, że nie wszystko idzie dobrze ze sobą. Tak więc, aby ustalić fashionistkę, która jest tobą, oto kilka czynników, które wpłyną na wybór biżuterii do noszenia:

Occasion

Dla każdej okazji, istnieją kody ubioru, które są uważane za odpowiednie. Musisz wiedzieć, które kawałki uzupełniają strój swojego wyboru. Ubrania, które nosisz dla każdego wydarzenia może zrobić lub złamać cały wygląd.

Biuro - Większość środowisk biurowych wdraża ścisłe kody ubioru, aby zachować profesjonalizm. Dla tych, możesz chcieć zdecydować się na skromną biżuterię - kawałki, które nie są zbyt krzykliwe. Podstawowy, jak te z małymi wisiorkami lub ozdobami, może być właściwym wyborem.

Formal - Te wydarzenia są zazwyczaj z klasą i w stylu glamour. To idealny moment, aby założyć swoją najlepszą biżuterię. Błyskotliwe kolczyki, naszyjniki i pierścionki są w porządku. Wyciągnij swoje diamenty, perły i błyszczące kamienie szlachetne.

Party - To zazwyczaj bardziej wyluzowane imprezy, na których spędzasz czas z przyjaciółmi i rówieśnikami. Jeśli chcesz wydobyć bling, możesz. To zależy głównie od Twojej pewności siebie i stylu mody. Ale podczas spotkań towarzyskich, najlepiej jest utrzymać bling do minimum, aby nie być przyczyną rozproszenia, gdy ludzie próbują cię poznać.

● Codzienność - Proste rodzaje biżuterii są idealne do noszenia na co dzień. Jeśli chcesz czegoś prostego, ale stylowego, co możesz nosić przez większość dni, co powiesz na naszyjnik ze swoim imieniem? Dowiedz się tego tutaj. Jeśli masz odważniejszy zmysł mody, skomplikowane kawałki są również w porządku. Ale, nie przesadzaj, nie chcesz omyłkowo nosić oślepiającego diamentowego neckpiece na spacer w parku.

Kolor

Biżuteria nie występuje tylko w kolorze srebrnym lub złotym. Kamienie to nie tylko mieniące się diamenty. Istnieją kawałki biżuterii, które są wykonane z bardziej naturalnych materiałów, więc mogą również pochodzić w kolorach natury, jak brązowy i zielony. Kamienie szlachetne są również w różnych kolorach, takich jak niebieski, żółty, różowy lub fioletowy. Możesz dopasować kolory do swojego stroju, lub możesz nosić kontrastujące, tak długo jak kolory nie zderzają się lub wyglądają tandetnie.

Dekolt

Dekolty występują w różnych długościach i grubościach. Może podkreślać lub przyciągać uwagę, jeśli dekolt twojego topu lub sukienki pasuje do dekoltu. Jeśli nie jesteś zbyt pewna tego, co pasuje do czego, naszyjniki z małymi wisiorkami dobrze komponują się z większością dekoltów.

Jeżeli jednak chcesz wyjść poza podstawy, istnieje kilka prostych zasad, których należy przestrzegać. W przypadku dekoltów otwartych, możesz wybrać naszyjniki, które wypełnią przestrzeń. Upewnij się również, że pasują one do kształtu naszyjnika. W przypadku wysokich dekoltów, kluczowe jest, aby projekt naszyjników równoważył strój. Na przykład, nie musisz nosić naszyjnika, jeżeli Twój top ma już szczegółowy dekolt.

Fryzura

Włosy upięte lub rozpuszczone - niezależnie od tego, co robisz, Twoja biżuteria również powinna do tego pasować. Twoja fryzura jest również częścią całego wyglądu. Nawet kolor włosów powinien pasować do noszonej przez Ciebie biżuterii. Dla osób, które dość często zmieniają swoje fryzury, warto mieć różne style kolczyków, które pomogą podkreślić twarz i ramiona.

W przeważającej części, moda jest subiektywna. Niektórzy mogą nawet powiedzieć, że jest to forma sztuki. Być może widziałeś jakieś dziwne kawałki mody, które modele noszą na wybiegach. Niektórzy ludzie mogą uznać je za piękne i inspirowane, podczas gdy niektórzy mogą zobaczyć je jako oburzające i dziwne. Ale bez względu na to, co nosisz, zawsze możesz wyrównać go przez accessorizing. Ważne jest, aby dopasować biżuterię do stroju, a także ważne jest, aby wiedzieć, kiedy trzeba nosić konkretny rodzaj biżuterii. Kiedy zmieniają się pory roku, spodziewaj się, że będzie również trendy sezonowe.

Autor

Wiesław Zapolski