7 akcesoriów dla kobiet tej wiosny

Strona równonoc wiosenna oznacza pierwszy oficjalny dzień wiosny. Kiedy ten dzień w końcu nadejdzie, nadszedł czas, aby odłożyć ciemne i ponure kolory zimy i przejść do żywych nadruków i wzorów, które ukrywały się z tyłu twojej szafy przez całą zimę.

Wiosna oznacza wszystko, co świeże i nowe. W związku z tym, być może nadszedł czas, aby odświeżyć również swoje akcesoria. Jeśli jesteś gotowy, aby dodać trochę koloru i zabawy do swojej garderoby tej wiosny, a następnie upewnij się, że masz must-have akcesoria, które są na tej liście.

1. Ballet Flats

Ballet flats są kobiece, słodkie i jeden but tam, że krzyczy "wiosna!". Ten but posiada klasyczny styl, który wygląda świetnie z chudymi dżinsami o długości kostki, a także krótkimi sukienkami i minispódniczkami.

Rozważ wybór ładnego, pastelowego koloru, z materiałem ze skóry patentowej. Dzięki temu uzyskasz idealny wiosenny but, który będziesz nosić przez cały sezon. Jeśli nie podoba Ci się styl, wygląd lub dopasowanie tradycyjnego baletu, możesz uzyskać ten sam efekt dzięki loaferowi - oczywiście w żywym, wiosennym kolorze.

2. Torebka na pasku

Nie waż się nazywać tych super-hip, ultra-modnych torebek na pasku fanny pack. Ta konkretna torba oferuje wyrafinowany wygląd, który jest idealny na wiosnę. Podczas gdy torba dzieli tradycyjny projekt fanny pack - torba, która zapina się wokół talii - jest to zdecydowanie krok powyżej wszystkiego, co byłoby noszone w przeszłości.

Możesz znaleźć opcje wykonane z delikatnej skóry i eleganckiego sprzętu. Nowa torba na pasku jest idealnym akcesorium bez rąk, które można nosić z praktycznie każdym rodzajem stroju.

3. Właściwy zegarek

Musisz być w stanie określić czas, prawda? Podczas gdy większość ludzi nosi swoje telefony wszędzie ze sobą, jeśli chcesz mieć element wskazujący czas, który podniesie rangę Twojego stroju, to zegarek jest najlepszym rozwiązaniem.

Na wiosnę postaraj się wybrać coś lekkiego i przewiewnego. Na przykład, zamiast grubego, ciężkiego skórzanego paska, wybierz zegarek w stylu bransoletki. Więcej pomysłów możesz znaleźć na stronie https://www.watchshopping.com/ladies.html.

4. Żywy odcień lakieru do paznokci

Chociaż może to być trochę naciągane, jeśli chodzi o akcesoria, to spójrzmy prawdzie w oczy, jasny, piękny kolor lakieru do paznokci jest niedrogim sposobem na dodanie odrobiny wiosennej atmosfery do swojego stroju, jednocześnie aktualizując swój wygląd w tym samym czasie.

Nie ma znaczenia, czy dodasz kolor do palców, czy zmienisz wygląd paznokci, pastelowy lub jasny kolorowy lakier do paznokci jest skutecznym sposobem, aby cały strój wyglądał "szczęśliwszy" na wiosnę. Jeśli jesteś jedną z wielu osób, które mają problemy z robieniem bałaganu podczas malowania paznokci, to może być korzystne zdobądź kilka wskazóweklub zostawić malowanie profesjonalistom.

5. Odrobina wiosennej atmosfery

Czy planujesz ubrać się na dół tej wiosny? Jeśli tak, to nikt nie będzie Cię winił. Jednak jeśli zamierzasz to zrobić, nie oznacza to, że musisz zniknąć w tle.

Twoje akcesoria mogą pomóc Ci się wyróżnić - rozważ dodanie ozdób do swojego stroju, takich jak pióra i kryształy, które wyglądają świetnie na torebkach i sandałach. Te rodzaje małych dodatków będą emanować tym jasnym i szczęśliwym uczuciem, że wiosna jest o.

6. Stylowy parasol

Wszyscy znamy powiedzenie o kwietniu i maju, kwiatach i prysznicach. Byłbyś szalony, gdybyś nie myślał o pogodzie, kiedy robisz zakupy wiosennych akcesoriów.

Pamiętaj, że wiosna to nowość i życie - oznacza to, że nadszedł czas, aby porzucić swój podstawowy czarny parasol na rzecz czegoś bardziej zabawnego. Dlaczego nie wybrać parasola w jaskrawym kolorze lub z zabawnym wzorem lub nadrukiem? Parasolki z odrobiną osobowości pomogą Ci dodać trochę optymizmu do ponurego dnia. Inną świetną opcją jest wybór parasola przezroczystego. Te naprawdę pozwalają skorzystać z promieni słonecznych, które są dostępne.

7. Tkane i drewniane torby

Już nie musisz dźwigać wokół swoich ciężkich, ciemnych i nieco ponurych skórzanych toreb. Nadszedł czas, aby zmniejszyć obciążenie. Świetnym sposobem na to jest wybór torby wykonanej z naturalnych materiałów - pomyśl o drewnie i słomie.

Co jest wspaniałe, to fakt, że nie musisz kupować nowej. Możesz znaleźć niesamowite torby vintage w przystępnych cenach. Są nawet opcje, które posiadają kolorowe hafty - idealne na wiosnę!

Jak widzisz, jest więcej niż kilka sposobów, aby rozjaśnić swój wiosenny strój. Upewnij się, że masz te akcesoria gotowe do użycia zanim nadejdzie cieplejsza pogoda. Nie pożałujesz, a może nawet poczujesz się nieco szczęśliwsza podczas codziennych dojazdów do pracy!

Autor

Wiesław Zapolski