Jak nosić błyszczyk do ust i policzków

Bejce do ust i policzków to makijażowy must-haveBy
: Carla Snuggs

Uwielbiam barwniki do ust i policzków przez cały rok! Są one lekkim sposobem na uzyskanie różanego, odświeżonego, młodzieńczego wyglądu. Są długotrwałe i odporne na rozmazywanie nawet przy złej pogodzie, co jest dodatkowym atutem. Błyszczyki do ust i policzków są szczególnie uniwersalne, ponieważ są wielozadaniowe: można je stosować zarówno na usta, jak i na policzki. Ponadto, są dostępne w tak wielu różnych odcieniach, od czerwieni, brzoskwini i różu, aby podkreślić naturalne odcienie Twoich ust i policzków. To prawdziwy niezbędnik w makijażu.

Dyrektor kreatywna kosmetyków e.l.f., Achelle Dunaway, pokazała Posh Beauty Blog , jak w pełni wykorzystać możliwości bejc do ust i policzków, w tym jak i kiedy je stosować. Oto poradnik Achelle:

Lip Stain

Jak nakładać: Dla najlepszych rezultatów użyj najpierw Lip Exfoliator, aby uzyskać prawdziwe nasycenie koloru. Aby uzyskać długotrwały efekt, obrysuj usta kredką do ust i wymieszaj ją z kolorem bazowym. Następnie, bezpośrednio na usta nałóż Błyszczyk do ust (mój ulubiony rodzaj Błyszczyka). Zwiększ krycie według uznania i pozostaw do całkowitego wyschnięcia i nasycenia ust. Na koniec, jeśli to konieczne, nałóż balsam do ust, aby je nawilżyć, ponieważ niektóre Bejce mogą wysuszać usta.

Dlaczego jest świetny: Markery Lip Stain są fantastyczne, ponieważ zapewniają piękny, precyzyjny kolor, który utrzymuje się przez wiele godzin. Końcówka przypominająca pióro pozwala łatwo narysować kolor, aby uzyskać profesjonalny wygląd bez smug i zacieków.

Kiedy używać: Zawsze, gdy chcesz uzyskać efekt "just bitten" lub odważny, bogaty kolor, który utrzyma się przez wiele godzin.

Najlepiej sprawdza się na różnychtypach skóry: Sprawdza się najlepiej na wszystkich rodzajach skóry, a zwłaszcza przy koktajlach lub jedzeniu, gdzie inne kolory ust rozmazałyby się i pączkowały, a Lip Stain będzie trwał i trwał.

Błyszczyk do policzków

Jak stosować: Przygotuj skórę, myjąc twarz złuszczającym preparatem oczyszczającym. Osusz skórę i nałóż krem nawilżający na całą twarz i szyję. Następnie nałóż podkład, jeśli to konieczne i wymieszaj. Uwielbiam płynne podkłady, ponieważ uważam je za łatwiejsze w użyciu, jak na przykład ten od e.l.f. HD Blush. Aby użyć, naciśnij delikatnie pompkę, aby uwolnić bardzo małą ilość koloru. Nałóż go palcem lub pędzlem na policzki i rozprowadź. Ponów aplikację, aby zwiększyć krycie. Jeśli chcesz uzyskać bardziej matowy efekt, nałóż puder. Pamiętaj o umyciu rąk, aby uniknąć poplamienia opuszków palców. Jeśli czujesz, że przesadziłaś z aplikacją, wystarczy, że rozprowadzisz odrobinę podkładu na policzkach, aby zneutralizować kolor.

Dlaczego jest świetny: Bogata i kremowa konsystencja plamy do policzków rzeźbi i podkreśla kości policzkowe dla efektu różanego blasku, który jest świetny do codziennego użytku. Mocno napigmentowany kolor zapewnia długotrwały efekt, który można utrzymać przez cały dzień.

Kiedy stosować: Kiedy chcesz stworzyć naturalny rumieniec koloru, który utrzyma się przez wiele godzin.

Najlepiej sprawdza się na różnychtypach skóry: Działa najlepiej na wszystkich typach skóry (zwłaszcza suchej) i na wszystkie okazje.

Teraz, gdy już wiesz jak stosować bejce do ust i policzków, oto nasze ulubione bejce do ust i policzków:

View fullsize

1) Jane iredale Forever Pink Just Kissed usta i policzki plamy ($ 25.00, janeiredale.com)

2) Stila Wiśnia plama usta i policzki plama (24,00 dolarów, Sephora.com)

3) IT Vitality Lip Blush Hydrating Gloss Stain ($24.00, Itcosmetics.com)

4) e.l.f. Studio Lip Stain ($3.00, eyeslipface.com)

5) Tarte Cheek Stain ($30.00, Tartecosmetics.com)

Co kochasz o ustach i policzkach plamy? Zostaw nam swoje myśli o poniżej!

Autor

Wiesław Zapolski