4 Niezbędne rzeczy na letni festiwal muzyczny

Produkty kosmetyczne na sezon letnich festiwali muzycznychBy
Carla Snuggs

Lato jest tuż za rogiem, a nic tak nie mówi o lecie jak sezon festiwali muzycznych. Czy to Bonnaroo, Montreal Jazz Fest czy Brookyln Hip Hop Festival - w letnim upale chcesz się wyróżnić i wyglądać jak najlepiej. Oto 4 proste sposoby na unowocześnienie swojego stylu na festiwalach muzycznych.

Wesołe kolorowe akcenty

Mogą wyglądać podobnie, ale jest tylko jeden, 1-Step Gel Manicure #NationalLookAlikeDay #imPRESSoval #imPRESSmoments #GelManicure #PinkOval #CuteNailArt #GlitterMatters #WeLoveGlitter

A photo posted by imPRESS Gel Manicure (@impressmanicure) on Apr 19, 2016 at 9:00pm PDT

Dodaj zabawne akcenty kolorystyczne i zabawne wzory dzięki imPRESS Man icure i imPRESS Oval Manicure. Te łatwe do nałożenia paznokcie są dostępne w różnych zabawnych stylach, które doskonale podkreślą Twój festiwalowy strój. Ze względu na bezproblemowe usuwanie, możesz zmieniać swój styl każdego dnia i nocy festiwalu, aby naprawdę urozmaicić swój wygląd!

Lush Lashes

@makeupbyerinnina jest gotowa na obchody #CincodeMayo! #KissLashes #Fiesta #Cinco #May5th #SpringMakeup #BeautifulEyes #BeautifulLashes #EyeMakeup #FalseLashes #Falsies #LOTD

A photo posted by Kiss Products (@kissproducts) on May 4, 2016 at 10:00pm PDT

Większość z nas zdecyduje się na makijaż typu "no-makeup" lub całkowicie zrezygnuje z makijażu ze względu na wysokie temperatury. Jeśli jednak czujesz, że Twoje oczy potrzebują małego "pick me up'u", użyj KISS Blooming Lash, aby uzyskać wspaniałe, całkowicie naturalne wzmocnienie, które wytrzyma wilgoć. Dostępne w Walmart.

Metaliczne tatuaże na ciele

Co to za festiwal bez wspaniałych metalicznych tatuaży na ciele? Nowe tatuaże KISS Body Tattoos to idealny dodatek. Aby uzyskać ciekawe pomysły na aplikację, dodaj trójkąty nad skórkami lub nałóż je w kącikach oczu. Dostępne w Walgreens

Plażowe fale

Zobacz w pełnym rozmiarze

Nie zapomnij o plażowych, łatwych do opanowania lokach, używając KISS Instawave. Ta prosta, automatyczna lokówka tworzy sprężyste loki w kilka minut, dzięki czemu możesz spędzić mniej czasu martwiąc się o fryzurę, a więcej planując, z którym artystą się spotkać!

Zdjęcie ilustracyjne Aliexpress.com

Ujawnienie informacji: Próbki prasowe zostały dostarczone przez markę/PR w celu redakcyjnym, przetestowania produktu, zrobienia zdjęć i napisania szczerej recenzji.

Jakie są Twoje niezbędne rzeczy na festiwalach muzycznych? Zostaw swój komentarz poniżej!

Autor

Artur Poręba