Najlepsze duże miasta z małomiasteczkową atmosferą

W Ameryce często chcielibyśmy cieszyć się tym, co najlepsze z obu światów, jeśli chodzi o miasta. Wielu z nas lubi wielkie, tętniące życiem metropolie, Nowe Jorki, San Francisco, Chicagos. To wszystko jest wspaniałe i na swój sposób dobre.

Jednak wiele osób lubi to, co te miejsca mają do zaoferowania, ale niekoniecznie kocha tłumy, tłok, brak prywatności.

Szukają czegoś trochę wolniejszego i spokojniejszego, czegoś, co czuje się bardziej down-home i przyjazny bez zbyt małe i nudne i martwy koniec.

Wejdź: Amerykańskie wielkie miasta z małomiasteczkowym klimatem. Są tam, czekają na odkrycie, ale być może o nich nie słyszałeś.

Cóż, nie martw się, jeśli tak jest. Zamierzamy opisać trzy najlepsze z nich właśnie tutaj.

Columbus, GA

Pierwszym z nich jest Columbus, GA, w zachodnio-centralnej części stanu.

Jest to miasto poniżej 200.000 osób, a jednak jest wystarczająco duży, aby zaoferować wiele do zrobienia i zobaczyć, jeśli myślisz o życiu tam po sprawdzeniu domy do wynajęcia w Columbus, GA.

Wybierz się na spacer wzdłuż 15 malowniczych mil rzeki Chattahoochee w Columbus's Chattahoochee RiverWalk. Możesz też dowiedzieć się o technologii, która zabrała nas do nieba w Coca-Cola Space Science Center.

Możesz również zapoznać się z historią i sztuką w Columbus Museum i Bo Bartlett Center na Columbus State University.

Columbus jest wspaniałym, małym, wielkim miastem, które zapewni Ci zajęcie jak Nowy Jork, bez wszystkich dodatkowych ludzi.

Sedona, AZ

Wiele osób lubi odwiedzać Sedonę, AZ. Mój wujek lubi jeździć do Sedony, a on jest z nikąd w pobliżu Sedony. Jest to miasto liczące zaledwie 10 000 osób. Pomyśl o tym: 10,000 tylko, ale nie daj się zwieść.

Ludzie przyjeżdżają tu dla wspaniałych cudów natury Red Rock State Park, gdzie znajdziesz gigantyczne formacje skalne, szlaki turystyczne i kaniony, które są tak charakterystyczne dla tego, co południowo-zachodnie Stany Zjednoczone mają do zaoferowania.

Będąc w mieście, pamiętaj, aby sprawdzić niektóre z miłych restauracji, Tlaquepaque Arts & Shopping Village i inne małomiasteczkowe atrakcje ukryte na pustyni.

Doylestown, PA

Na koniec warto wspomnieć o małym miasteczku liczącym około 8000 mieszkańców, zwanym Doylestown, PA. Znajduje się ono w południowo-wschodniej części Pensylwanii, w regionie poza Filadelfią, znanym jako Bucks County.

Doylestown to rzeczywiście małe miasteczko. Posiada klasyczną restaurację przy głównej ulicy, sklepy, kino i inne oczekiwane firmy, ale ma też inne atrakcje, których możesz się nie spodziewać.

Mercer Museum to zamek zbudowany przez dwudziestowiecznego archeologa Henry'ego Chapmana Mercera, który pozostawił po sobie także Fonthill Castle, swój dawny dom, który dziś można zwiedzać.

Poza Doylestown znajdują się mile i mile idyllicznych pól uprawnych, gdzie można jeździć i zobaczyć krowy, konie i wszystko inne, co jest znane na wsi.

To tylko trzy przykłady amerykańskich cudów, które czekają na Ciebie, jeśli tylko znajdziesz czas, aby wyjechać z wielkich miast i zejść z wydeptanej ścieżki.


Autor

Wiesław Zapolski