7 rzeczy do zapamiętania przy wyborze sukni ślubnej

Jak wybrać suknię ślubną, którą pokochasz

Każda panna młoda chce wyglądać najlepiej w dniu ślubu. A sukienka, którą nosi w tym dniu, może albo sprawić, że będzie wyglądała jak najbardziej oszałamiająca kobieta na świecie, albo najnudniejsza. Jest to jeden z powodów, dla których panny młode zazwyczaj spędzają dużo czasu decydując, co nosić podczas ślubu. Tak więc, jeśli twój ślub zbliża się i jesteś zdezorientowany, co do którego sukienka wybrać, a następnie następujące siedem wskazówek powinny okazać się przydatne.

Koszt sukni

Ponieważ będzie to jeden z najbardziej pamiętnych dni w swoim życiu, to jest normalne, aby rozważyć zakup bardzo drogiej sukni ślubnej. Jednak należy być bardzo ostrożnym z tendencją do nadmiernych wydatków. Jeśli zdecydowałeś się budżet jako 2000 dolarów, a następnie nie daj się skusić do spędzenia 6000 dolarów na sukni. Jeśli to zrobisz, to może skończyć się stresem dla twoich miesięcznych finansów. I wejście w małżeństwo z obciążeniem finansowym nie jest w ogóle zalecane, ponieważ może ostatecznie zacząć wpływać na związek. Tak więc, po podjęciu decyzji o budżecie sukni ślubnej, trzymać w granicach.

Bądź ostrożny z ogromnych rabatów

Możesz natknąć się na oferty dla sukni ślub nej, które wyglądają jak wielka oferta. Jednak zamiast skupiać się wyłącznie na aspekcie pieniężnym, upewnij się, że dwukrotnie sprawdzisz jakość sukni. Na przykład, sprzedaż próbek sukni może być sprzedażą oszałamiającej sukni ślubnej na 75% zniżki. Ale suknia została prawdopodobnie noszona przez setki narzeczonych podczas ich próbkowania. Jako takie, to może być podarte, poplamione, lub mieć inne rodzaje uszkodzeń na nim. Tylko dzięki dokładnej kontroli można je zidentyfikować. Zawsze sprawdzaj ceny za pomocą strony internetowej takiej jak Frugaa. Jeśli jesteś zadowolony z jakości sukni i nie ma widocznych uszkodzeń do niego, a następnie próbki sprzedaży będzie na pewno wielka szansa na uzyskanie najwyższej jakości sukni ślubnej w niskiej cenie.

Sprawdzanie sukni z entourage'em

Wiele Panien Młodych popełnia błąd odwiedzając salon sukien ślubnych z wieloma osobami. Minusem jest to, że każda z nich będzie miała swoje własne zdanie na temat sukni. I wszystkie opinie będą prawdopodobnie sprzeczne ze sobą. Podczas gdy jedna osoba może powiedzieć, że suknia sprawia, że wyglądasz grubo, inna osoba może powiedzieć, że sprawia, że wyglądasz wysportowany i dobrze ukształtowany. Słysząc wszystkie takie sprzeczne stwierdzenia mogą naprawdę pomieszać Ci w głowie przy podejmowaniu decyzji, którą sukienkę wybrać i jakie zmiany wprowadzić. Dlatego wskazane jest, aby wziąć tylko dwie lub trzy osoby blisko ciebie, gdy idziesz do wypróbowania sukni ślubnej.

Wybierz Venue przed sukienką

Zanim wybierzesz suknię, upewnij się, że znasz miejsce ślubu. Suknia będzie wyglądać najlepiej tylko wtedy, gdy pasuje do środowiska. Jako takie, aby zmaksymalizować swój wygląd w dniu ślubu, znając miejsce jest niezwykle ważne. Suknia, którą wybierzesz może wyglądać świetnie we wnętrzu sali balowej. Ale jeśli masz zamiar trzymać ślub na plaży, to ta sama sukienka może mieć łagodniejszy wpływ i może trzeba odebrać inną sukienkę, aby wyglądać fantastycznie. Jeśli masz przypisane wedding planner jak runawaywithme.com do zarządzania swój wielki dzień, to powinieneś już znać dokładne miejsce ślubu.

Utrata wagi

Niektóre panny młode będą planować na utratę dużo wagi do czasu ślubu. I mając to na uwadze, będą prosić projektanta, aby sukienka krótsza wokół talii, ramion, bioder itp. Jest to niebezpieczny pomysł. Jeśli nie uda Ci się zredukować nadwagi zgodnie z planem, to w dniu ślubu będziesz musiała chodzić w mocno dopasowanej sukni. To oczywiście sprawi, że będziesz wyglądać okropnie. Dodatkowo będziesz się dusić wewnątrz tej sukni przez cały dzień.

Akcesoria

Należy również rozważyć akcesoria, które będziesz nosić na weselu przy podejmowaniu decyzji o sukni. Czy akcesoria będą dobrze wyglądać z sukienką? Czy dekolt powinien być poszerzony nieco bardziej, aby naszyjnik był podkreślony? Czy kolczyki będą pasowały do sukienki? Należy pomyśleć o wszystkich takich pytań przy podejmowaniu decyzji o sukni na wesele.

Nie próbuj Unaffordable sukienki

Wreszcie, nigdy przenigdy nie próbuj nie przystępnych cenowo sukienek. Problemem jest to, że może skończyć się podoba je zbyt wiele. Ale ponieważ nie będzie można sobie pozwolić na to, trzeba będzie zadowolić się czymś niższej cenie. A to może sprawić, że będziesz rozczarowana. To jest, aby uniknąć takich uczuć, że należy trzymać się z dala od próbowania sukienki niedostępne.

Autor

Artur Poręba